Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok + Bilboardy s ročným výnosom cca 12.000 Eur, BA II - Ružinov, Gagarinova ulica

Ulica: Gagarinova
Mestská časť: Prievoz
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
Iné:
110 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 114 m2, ktorý sa nachádza v mestskej časti Bratislava II - Ružinov, na Gagarinovej ulici. Pozemok je umiestnený na frekventovanej svetelnej križovatke vedľa ďiaľničnáho obchvatu na Gagarinovej ulici hneď pri zjazde a výjazde na obchvat.
Na pozemku je umiestnených 8 osvetlených bilboardov, ktoré sú v dlhodobom prenájme, kde aktuálny výnos z prenájmu je okolo 1.000 Eur/Mesačne. Všetky bilboardy majú stavebné povolenie, ktoré je vydané na dobu neurčitú. Pre zvýšenie zisku sa dajú vymeniť za reklamné LED panely, na ktorých by bolo možné zobraziť viac reklamných ponúk. Pozemok a Bilboardy sú v súkromnom vlastníctve, tým pádom sa tu nevzťahujú opatrenia mesta ohľadne reklamných obmedzení. Na pozemku je možnosť výstavby budovy, prípadne veľkého stĺpového bilboardu, ktorý by bol vidieť priamo z diaľničného obchvatu.

Pozemok je napojený na všetky IS: elektrina, plyn, voda, kanalizácia.

CENA ZA POZEMOK zahŕňa kompletnú právnu starostlivosť.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
114 m2
Plocha pozemku:
114 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Milan Beňo

Ing. Milan Beňo

Konateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti